Youtube Go İle Çevrimdışı Videolar İzleyebileceksiniz

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu olan YouTube her geçen gün yeni bir özellik ile karşımıza çıkmaya başlıyor. Youtube mobil kullanıcılarına gelen canlı yayın özelliğini duyurmamızın üstünden çok zaman geçmeden YouTube’un kullanıcılarına sunmayı planladığı yeni özellikler hakkında da bilgiler gelmeye başladı.

Aslında arka planda çalışma, çevrimdışı izleme ve indirebilme şeklinde gruplandırılan bu üç özellik, kullanıcılar tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Bu beklentilerin gittikçe artmasıyla şirket arka planda dinleme özelliğini YouTube Red kullanıcılarına sunmuştu. Sadece Premium kullanıcıların eriştiği bu özellikten sonra sıra diğer beklentilere geldi. Hindistan’da beta testlerine başlanan YouTube Go, çevrimdışı modu sayesinde videoları indirerek dilediğiniz zaman internet gereksinimi olmadan izlemenizi sağlayacak.

Youtube Go Test Aşamasından Sonra Aktif Olacak

APK olarak da sunulan YouTube Go son derece sade bir ara yüze sahip. Şu anda YouTube üzerinden indirme işlemi yapmanızı engelleyen bir uyarı karşımıza çıkmakta. Test aşamasından sonra YouTube Go’nun aktifleştirilmesi ile kanallardan video indirme dönemi başlayacak.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler