Spotify Premium Fiyatlarına Zam

Son zamanların popüler müzik dinleme programı Spotify kullanıcılarına kaliteli müzik dinleme, müzikleri depolama, listeler oluşturabilme ve müzik dünyasını takip edebilme gibi avantajlar sunuyor. Ayrıca uygun fiyatlarıyla da kullanıcılar tarafından beğenilen Spotify artan dolar kuru nedeniyle fiyatlarında güncellemeye gidiyor. 9.99 TL karşılığında satın alınan Spotify Premium hizmetine zam geliyor.

Dünya çapında uzun yıllardır tercih edilen ve kullanıcıların beğenisini kazanan Spotify, ülkemizde de son yıllarda oldukça popüler. Spotify Premium özelliği ile kullanıcılarına reklamsız müzik dinleme, cihaz içerisinde müzikleri depolama gibi avantajlar sunuyordu.

Artan dolar kurunun elektronik ürünlerini etkilenmesini ardından Spotify da zam kararı aldı. Spotify yayınladığı açıklamada 9,99 TL olarak kullanıcıya sunulan Spotify Premium’un 1 Şubat itibariyle aylık 13,99 TL olarak ücretlendirileceğini belirtti.

 

Aile İçin Premium Kullanıcıları da Zamdan Etkilenecek

Spotify’ın tercih edilen paketi Aile için Premium kullanıcılarına ailece kullanabilecekleri altı kişilik bir paket sunuyor. 14,99 TL olarak sunulan paket kullanıcılar tarafından oldukça tercih ediliyordu. Spotify yaptığı açıklamada 1 Şubat’tan itibaren aylık Aile için Premium paketinin 20,99 TL’ye yükseleceğini duyurdu.

Spotify, mevcut üyelerine ise gelecek üç ay boyunca eski fiyatları üzerinden hizmet sunacağını belirtti. Herhangi bir iptal durumunda ise kullanıcılar bu hakkını kaybedecek.

Popüler Haberler

İlgili Haberler