Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Nougat Güncellemesi Geldi

Akıllı telefonlar için bir hayli önemli olan işletim sistemi güncellemeleri için Google sürekli olarak yeni sürümler yayınlamaya başladı. Son olarak Google tarafından yayınlanan yeni işletim sistemi ise Android Nougat işletim sistemi olmuştu. Kısa süre içerisinde getirdiği yenilikler ve kullanım kolaylığı ile beğeni toplayan yeni işletim sisteminin güncelleme süreçleri ise devam ediyor. Son olarak ise Samsung’un amiral gemisi serisi olan Galaxy S7 serileri için Android Nougat güncellemesi gündeme gelmişti. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Nougat güncellemesi için ise ülkemizde bir süredir yeni güncelleme verilmediği biliyoruz. Diğer birçok bölgede başlayan güncelleme şimdilerde ise ülkemizde de kullanma sunuldu.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Nougat İndirilebilir Durumda

Bugün itibariyle ülkemizde de yayınlanan yeni güncelleme ile beraber Samsung Galaxy S7 serileri içinde Android Nougat işletim sistemi kullanıma girmiş oldu. Şu an için kullanıma açıldığı belirtilen yeni güncellemenin tüm Android Nougat özelliklerini telefona getirdiğini de belirtelim.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Nougat

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Nougat güncellemesini yapmak için ise kullanıcıların tek yapması gereken telefonlarının ayar menüsü üzerinden yazılım güncellemeleri ile güncellemeyi indirmek. Her bölge için indirilmeye açılan yeni güncellemenin ne kadar süre içerisinde tamamlanacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Yeni Güncellemeler Gelecek Mi?

Uzun süredir beklenen Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Nougat güncellemesinin yayınlanmasının hemen ardından merak edilen bir diğer konu ise yeni güncellemeleri gelip gelmeyeceği oldu. Bu noktada Samsung henüz yeni bir açıklama yapmış değil fakat yine kısa süre sonra yeni işletim sisteminin güncelleme sürümlerinin de seriye getirileceği düşünülüyor.

Fakat bu güncellemeler de yine Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Nougat güncellemesinde olduğu gibi bölge bölge mi yayınlanır yoksa yeni güncelleme için artık daha kısa bir süre içerisinde yayınlandığını mı göreceğiz? Bunun için Samsung’un açıklamalarını beklemek gerekiyor.

Fakat genel olarak güncellemenin bundan sonraki sürümlerinin daha hızlı yayınlanacağı da düşünülüyor. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Nougat güncellemesi ile beraber ise Android Nougat kullanım oranının da bir hayli artacağının düşünüldüğünü de ekleyelim.

Popüler Haberler

İlgili Haberler