Procreate Pocket Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz

iOS işletim sistemine sahip cihazları kullananların çok daha iyi bileceği üzere düzenli olarak App Store üzerinden büyük bir bir ilgi gören uygulama ve oyunlar kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulabiliyor. Normalde ücretli olarak indirilebilen uygulamaların ücretsiz bir şekilde indirime açılması oldukça kısa bir süreliğine olduğu için güncel olarak kampanya dahilinde sunulan uygulamaların takip edilmesi gerekiyor.

Son zamanların iOS platformunda en çok ilgi gören uygulamalarından olan Procreate Pocket çizim uygulaması App Store üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor.

Boş zamanların en eğlenceli bir şekilde geçirilmesine imkan sağlayan Procreate Pocket uygulaması sayesinde oldukça güzel çizimler ortaya koyulabiliyor. Uygulamanın içerisinde yer alan zengin çizim araçları ve renk seçenekleriyle profesyonele yakın çizimler ortaya koymak mümkün.

Procreate Pocket uygulaması bünyesinde kullanıcılara 12 adet fırça ve zengin bir renk paleti sunuluyor. Bunun yanı sıra boyama motoru sayesinde oldukça gerçekçi çizimler elde edilebiliyor. Boş zamanlarında çizim ve boyama yapmayı sevenlerin vazgeçemeyeceği bu uygulama normalde App Store üzerinden 7,99 TL karşılığında indirilebiliyor.

App Store tarafından düzenlenen kampanya kapsamında ise kısa bir süreliğine de olsa Procreate Pocket uygulaması ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

Düzenlenen kampanyayla ilgili olarak yayınlanan resmi açıklamada Procreate Pocket uygulamasının App Store üzerinden 28 Temmuz 2016 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde indirilebileceği belirtiliyor.

Profesyonel Çizim Araçları

Procreate Pocket uygulamasında çizim yapılırken daha profesyonel sonuçların ortaya çıkarılabilmesi için kullanıcılara serbest çizim, hızlı çoğaltma, yön değiştirme, bulanıklık ayarlama, katman ayarlama gibi hassas çizim araçları da sunuluyor.

Procreate Pocket Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir?

App Store bünyesinde yer alan Atölyeler ve Etkinlikler kategorisine giriş yapmanız ve bu kategori içerisinde yer alan Procreate Pocket uygulamasını bulmanız yeterli olacaktır. Ücretsiz olarak indirmek için özel her hangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. İsteyen herkes tarafından Procreate Pocket uygulaması 28 Temmuz 2016 tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Diğer ücretsiz uygulamalar için App Store kampanyalarını güncel bir şekilde takip etmeniz önerilmektedir.

Popüler Haberler

İlgili Haberler