Prisma Güncellendi

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamaları resim paylaşımının yapıldığı uygulamalar olarak biliniyor. Son dönemde iyiden iyiye öne çıkmaya başlayan Instagram ve benzeri uygulamalarla beraber fotoğraf paylaşımının da bir hayli önemli hale geldiğini de söylemek gerekiyor. Bu uygulamalar içinde en çok kullanılanlarından biri ise Prisma uygulaması. Resimleri bir nevi sanat eserine dönüştüren uygulama sayesinde sosyal medya üzerinden de yeni bir akımında oluştuğunu da söylemek gerekiyor. Özellikle son dönemde daha fazla ön plana çıkmaya başlayan Prisma uygulaması sosyal medya akımlarından da biri haline dönüşmesinin dışında sürekli olarak da yeni güncelleme almaya başladı.

Artık Çevrim Dışı Çalışacak

Yeni gelen güncelleme ile beraber Prisma uygulamasının artık yeni bir boyut kazanmaya başladığını da söylemek gerekiyor. Özellikle yeni güncellemeden sonra uygulamanın artık çevrim dışı çalışabildiğini de belirtelim. Yani artık kullanıcılar doğrudan Prisma uygulaması sayesinde fotoğraflarını internete bağlanmadan düzenleyebilecek. Bu sayede hiç çevrim içi olmadan doğrudan uygulamanın içerisinde oluşturduğunu fotoğrafları artık galerinize kayıt altına alabiliyorsunuz. Daha sonra ise internete bağlandığınız her hangi bir zamanda Prisma uygulamasıyla oluşturduğunuz fotoğrafları doğrudan sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabiliyorsunuz. Açıklanan yeni güncelleme ile beraber söz konusu uygulamanın daha işlevsel hale geldiği bir gerçek. Tabi bunun dışında uygulamanın güncellemeye devam edeceği de açıklandı.

Bundan Sonraki Güncellemeler Değişebilir

Bununla beraber Prisma uygulamasının geliştiricileri tarafından yapılan açıklama ile beraber yeni güncelleştirmelerin de biraz daha farklı bir sisteme sahip olacağı da açıklandı. Söz konusu açıklamayla beraber uygulamanın içerisinden sosyal medya için paylaşım yapmak adına daha fazla sosyal medya uygulaması desteği de verilebileceği konuşuluyor. Yani uygulama içi doğrudan yönlendirme seçeneklerinde kullanıcılar artık daha fazla sosyal medya uygulaması kullanabilecek. Tüm bu yenilikler ve daha fazlasının ise Prisma uygulamasını iyiden iyiye geliştireceği düşünülüyor. Tabi uygulamanın rakiplerinin çok fazla olmaması bu alanda bir artık olarak gözükse de söz konusu akımın etkisinin geçebileceği düşüncesi de hakim.

Popüler Haberler

İlgili Haberler