PlayStation 4 Pro İçin Yeni Turbo Modu Mu Geliyor?

Sony yeni bir güncelleme haberi ile gündeme geldi. Daha çok akıllı telefonları için yayınlanan güncellemeleri ile gündeme gelen teknoloji devinin bu seferki güncelleme haberi ise oyun konsolları için. PlayStation 4 serisi için yayınlanacak olan yeni güncelleme ile beraber markanın birçok farklı özelliği de oyunculara sunacağı öğrenildi. Zaten harici disk desteklerinin geldiğini de ve yeni güncelleme ile birçok ekstra özelliğinde kullanıma sunulduğunu da söylemek gerekiyor. Tüm bu güncellemelerle beraber birçok yeniliğinin ortaya çıkacağı düşünülen oyun konsollarının farklı versiyonları için de farklı yenilikler geleceği de ortaya çıktı. PlayStation 4 Pro için de yeni bir sistem daha geleceğini belirtelim.

PlayStation 4 Pro Çok Daha Hızlanacak

Sadece PlayStation 4 Pro serisine özgü olan yeni özelliklerinde söz konusu güncelleme ile beraber gündeme gelecek. PlayStation 4 Pro serisine dahil olacak olan yeni özellik ile beraber Sony’nin artık bu konsollara ekstra hız modu getireceğini belirtti.

PlayStation 4 Pro

Ekstra hız modu olarak gösterilen bu mod ile beraber artık Sony’nin sadece bu konsol serisinde çok daha fazla performans sunması da bekleniyor. Yenilenmiş olan mod ile beraber artık PlayStation 4 Pro kullanıcılar turbo bost kullanımı yapabilecek. Peki söz konusu sistem nasıl bir farklılık getiriyor.

Değişiklik Nasıl Olacak

Söz konusu özellik ile beraber gelecek olan değişiklik ise oyunlarda kendisini gösterecek. Pro serisine özel geliştirilen oyunlarda performans artışı sağlamak için kullanılacak olan turbo modu sayesinde istediğiniz anda konsol performansını ekstra olarak artırabileceksiniz. Yeni özelliğin bu sayede birçok oyunda ekstra bir performans elde edilmesini sağlayacağını da belirtelim.

Ayrıca yeni özellikle beraber PlayStation 4 ile Pro arasındaki fark daha net bir şekilde anlaşılabilecek. Yeni seri konsolların performanslarının bir hayli artmasını sağlayacak olan söz konusu güncellemenin Pro serisine daha ne gibi özellikler ekleyeceği de merak konusu oldu. Güncelleme yayınlandıktan sonra konuya ilişkin bütün detaylarında belli olması bekleniyor. Tabi güncelleme ile beraber PlayStation 4 serisine de birçok yeni özellik getiriliyor bunu da hatırlatalım. Bakalım yeni güncellemeler sonrasında kullanımlar nasıl değiştirilecek?

Popüler Haberler

İlgili Haberler