Netflix’ten Kullanıcı Dostu Güncelleme

Netflix, geçtiğimiz Kasım ayında yayınladığı güncelleme ile kullanıcılarına videoları internet bağlantısı olmadan izleme imkanı sunmuştu. iOS ve Android kullanıcılarına sunulan güncelleme sayesinde kullanıcılar sınırlı sayıdaki içeriklere çevrimdışı olarak da ulaşabiliyordu. Bu güncellemenin ardından Netflix, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir güncelleme daha yayınladı.

Netflix yayınladığı son güncelleme ile birlikte Android kullanıcılarına indirdikleri dizi ve filmleri SD kart aracılığıyla depolama olanağı sağlıyor. Kullanıcıların bu özellikten faydalanabilmeleri için ise microSD karta sahip bir telefon kullanıyor olması gerekiyor.

Yeni sunulan güncelleme henüz her telefon modeline uyumlu olarak çalışmıyor. Bu özelliğe erişim sağlayan telefonlar hakkında ise Netflix tarafından henüz bir bilgi paylaşılmış değil. Piyasaya sunulan son model Android işletim sistemli ve microSD kartlı telefonların bu özellikten faydalanabileceği düşünülüyor. Bu güncelleme özellikle düşük depolama kapasitesine sahip kullanıcıları memnun ederken depolama alanının çoğunu kullanan kullanıcıların da ayrıca hoşuna gitmiş durumda.

Netflix’ten yararlanmak isteyen kullanıcılar için aylık olmak üzere üç tip üyelik mevcut. Basic üyelik 15,99 TL, Standard üyelik 27,99 TL ve Premium üyelik 39,99 TL olarak kullanıcılara sunuluyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler