İzinli E-posta Gönderimi Servisi: Mail2Inbox

Dijital dünyada ürün satışı yapmak isteyen firmaların veya bireylerin en çok sıkıntı çektiği konuların başında yeni müşteriler bulmak, müşterilerine doğru ürünleri sergilemek ve satışı tamamlamak gelmektedir. Dijital pazarlama alanında çok çeşitli araçlar kullanılabilir: online reklam, sosyal medya, viral videolar, toplu e-posta gönderimi.

Toplu e-posta gönderimi, internet ortamında ürün tanıtımı, ürün satışı, kampanya bilgilendirmeleri, yeni yıl tebrikleri veya doğum günü tebrikleri konularıda uzun yıllardır kullanılmaktadır. E-posta pazarlaması günümüzde eskimiş bir pazarlama aracı gibi görünse de doğru kullanıldığında çok güçlü bir araç olarak değerlendirilebilir. Gelecekte de e-posta teknolojisi kullanılmaya devam ettiği sürece toplu e-posta gönderim hizmetleri revaçta olacaktır.

Toplu e-posta gönderim hizmetlerinde en önemli kriter gönderim yapacağınız kişilerin onaylarını almanızdır. Ayrıca her gönderimde gönderim yaptığınız kişilerin gönderim listesinden çıkma olanağı sağlamalısınız.

Ülkemizde de izinli e-posta pazarlaması konusunda faaliyet gösteren çeşitli firmalar bulunmaktadır. Bu alanda faaliyet gösteren firmaların hizmetlerini kullanmaya başlamadan önce e-posta okunma oranları, e-posta tıklama oranları, e-postaların SPAM olmadan gönderilmesi, giden e-postaların inbox kutusuna yerleştirilmesi ve doğru ve gelişmiş raporlar verebildiği kriterleri göz önüne alınmalıdır.

Uzun yıllardır toplu e-posta gönderim konusunda faaliyet gösteren Mail2Inbox.com yeni hizmetleri ve kendi alanında uzman ve deneyimli personeli ile müşteri memnuniyeti esasını benimsemiş, pazarlama süreç gelişiminde her adımda yanınızda olmayı ve modern internet teknolojileri ile birleştirilmiş hizmetlerini kaliteli sunmayı hedeflemiştir. Mail2Inbox.com, güçlü ve etkili toplu e-posta gönderim servisleri, yüksek inbox kutusunda yerleşim oranı, kolay kullanım gibi özellikleri ile izinli e-posta pazarlamasına başlayan veya aldığı hizmetlerden memnun olmayan firmalar için kesinlikle denenmesi gerekir. Aylık 99 TL’den başlayan fiyatlar ile toplu e-posta gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üyelik modeli ile de izinli e-posta gönderim hizmetlerini deneyebilirsiniz.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler