iOS 10 Beta 1 Yayınlandı

Apple tarafından iOS 10 işletim sisteminin Beta 1 sürümü ilk olarak geliştiriciler için dağıtıldı. Daha önceden de açıklandığı gibi WWDC 2016 etkinliği kapsamında iOS 10 sürümünün tanıtımı yapıldı. Etkinliğin hemen ardından ise iOS 10 Beta 1 sürümünün geliştiriciler için kullanıma sunulduğu açıklandı.

iOS 10 Beta 1 Neler Getiriyor?

iOS 10 Beta 1 sürümü kapsamında bir takım değişikliklerin geldiği belirtiliyor. Bunlar arasında denetim merkezinin yenilenmesi, kilit ekranındaki bildirimlerin görüntülenmesi, Siri’nin geliştirilmesi, fotoğraflar uygulamasının yenilenmesi, Apple Music tasarımının değişmesi gibi birçok yenilik yer alıyor.

iOS 10 Beta Sürümleri Eylül Ayına Kadar Devam Edecek

Beta sürümleriyle geliştiricilerin kullanımlarına Eylül ayına kadar sunulacak olan iOS 10 sürümünün resmi olarak iPhone 7 modeliyle birlikte kullanıma sunulacağı belirtiliyor.

Hangi Modeller iOS 10 Güncellemesi Alacak?

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3 , iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPod touch 5 ve iPod touch 6 cihazları iOS 10 güncellemesini alacak modeller listesinde yer alıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler