Facebook’ta Sevgililer Günü Coşkusuna Hazır Olun

Çok az bir zaman kala sevgililer günü telaşı her yeri sarmış durumda. Her yerde karşımıza sevgililer günüyle ilgili şeyler çıkmaya devam ediyor özellikle sosyal medyada büyük bir yankı oluşuyor. O beklenen günde ise Facebook’ta resmen bir sevgililer günü coşkusu görülüyor. Facebook da bunu göz önünde bulundurarak bu özel günü tüm sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayacak yeni güncellemesini duyurdu.

Hiçbir özel günü atlamayan Facebook, sevgililer gününe yönelik de bir çalışma hazırladı. Üstelik 13 Şubat’tan itibaren kullanılabilecek özellik sadece sevgililere yönelik değil tüm sevdiklerinizle sevgi dolu bir gün geçirmenizi sağlayacak. Facebook size Haber Kaynağı aracılığıyla göndereceği mesajla çeşitli kartlar önerecek. Dilediğiniz kartı dilediğiniz kişiyle paylaşmanız mümkün. Önümüzdeki iki gün boyunca Facebook ana sayfanızda yoğun bir sevgililer günü telaşı olacak gibi görülüyor.

Etkileşim Büyük Ölçüde Artacak

Facebook tarafından yapılan açıklamaya göre sevgililer gününe özel hazırlanan kartlar New York ve Londra’da bulunan bir grup profesyonel illüstratör ve sanatçı tarafından tasarlandı. Facebook’ta etkileşim oranı sevgililer gününde yüzde 25 daha fazla olarak kaydediliyor ve hazırlanan özel kartlar ile bu sayının daha da artması amaçlanıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler