Facebook Video Mesaj Dönemi Başlıyor

Kelimelerin, cümlelerin kifayetsiz kaldığı noktada devreye videoların girmesi için Facebook tarafından yeni bir dönem başlatılıyor.

1,5 milyarı geçen ve her geçen gün de büyük bir hızla artış gösteren kullanıcı sayısıyla Facebook tarafından yenilikler arka arkaya geliyor. Bilindiği üzere Facebook tarafından mevcut olarak oyunların canlı yayınları, canlı yayın destekleri ve 360 derece video gibi birçok video hizmeti sunuluyor.

Facebook “Video Yanıt” Yeniliği

Yakın bir zaman içerisinde başlayacak olan video yanıt yeniliği kapsamında kullanıcılar yorumlara dahi direk olarak video aracılığıyla cevap verebilecekler. Şuan için bilgisayar kullanıcıları için uygulamaya sunulan video yanıt özelliğinin kısa bir süre içerisinde hem iOS hem de Android işletim sistemleri için de getirilmesi bekleniyor.

Videoyla Nasıl Yorum Yapılır?

Her hangi bir paylaşımın altına videoyla yanıt vermek isterseniz paylaşımların altında yer alan yorum kısmının sağ tarafında kamera ikonuna tıklamanız yeterli olmaktadır. Kamera ikonuna tıklayarak yorumlara hem video hem de fotoğraf eklenebilmektedir. Video yanıt yeniliğinin kullanıcılar arasında ilgi görüp görmeyeceği ise büyük bir merakla bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler