Anasayfa » Mobil » Uber’in Yemek Teslimat Servisi Uber Eats Nedir, Nasıl Bir Ugulamadır? Türkiye’ye Gelecek mi?
Mobil

Uber’in Yemek Teslimat Servisi Uber Eats Nedir, Nasıl Bir Ugulamadır? Türkiye’ye Gelecek mi?

Uber’in son dönemlerde faaliyete geçirdiği Uber Eats Dünya Çapında Çok İlgi Gördü.

2014 yılından bugüne İstanbul’da aktif olarak hizmette olan Uber’i artık hepimiz biliyoruz. Uber temelinde hızlı, güvenli ve konforlu yolcu taşımacılığı yapan ve genel olarak taksi mantığıyla çalışan bir mobil uygulamadır. Mobil uygulama üzerinden kolaylıkla bir Uber(Özel Araba) aracı çağrıyorsunuz, araç sizi bulunduğunuz noktadan alıp istediğiniz noktaya bırakıyor.

Aslında Uber Eats hizmeti de Uber’in taşımacılık konusundaki yeteneğini yemek servisine taşıyor. Temelde Yemek Sepeti benzeyen, yemek sipariş servisleri mantığıyla işleyen Uber Eats, diğerlerinin dışında teslimatı en fazla 35 dakikada getiriyor. Böylelikle hızlı teslimat gerçekleştiren Uber aynı zamanda yemeğinizin sıcaklığını koruması için de önemli önemler almayı unutmuyor. Böylece müşteri memnuniyetini kazanıyor.

Ayrıca Uber Eats hizmetinin diğer bir güzel özelliği de yemek siparişi verdiğiniz andan itibaren harita üzerinde teslimatınızı getiren aracı takip edebiliyor ve bulunduğu konumu rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Peki Uber Eats Türkiye’ye gelecek mi?

Henüz Uber Eats servisi Türkiye’de kullanılamıyor ancak dünya genelinde oldukça hızlı büyüyen Uber Eats, şu anda 97 şehirde kullanılabilir hale geldi. Ayrıca öte yandan Türkiye’de birçok restoranın servis hizmetinde ne yazık ki teslimat sürelerinin uzun teslimat sürelerinin olduğunu hesaba kattığımızda Uber Eats hizmeti, Türkiye’de yemek ihtiyacı önemli derecede  giderecek gibi duruyor. Bu nedenle Uber Eats hizmetinin yakın zamanda Türkiye’ye gelebileceğini düşünüyoruz.

Uber, Türkiye’de 3 Şehirde Kullanıma Sunuluyor!

Popüler taşımacılık hizmeti Uber, İstanbul’un dışında Bodrum ve Çeşme’de de yaz boyunca kullanılabilir.Detaylar için tıkla

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla

Sosyal Medya Hesaplarımız

Trend Video

Webtekno Paylaşımıdır