Yeni Xiaomi CIVI Tasarımı Resmi Olarak Açıklandı..

Xiaomi tarafından geliştirilen yeni akıllı telefon serisi Xiaomi Civi hakkında, tasarım detayları paylaşıldı. Şirket tarafından bugün yapılan video ve poster paylaşımlarında telefonun tasarımı resmi olarak açıklandı. Yeni Xiaomi Civi serisinin 27 Eylülde tanıtılacağı duyurulmuştu.

Paylaşılan görsellere göre, telefonun arka tarafında üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Ayrıca kavisli bir ekrana yer verildiği ve ön kamera deliğinin oldukça küçük olduğu söyleniyor.

Telefonun tasarımı oldukça ince yapılmış. Kenarlarda aştın renkli metal çerçeve yer alıyor. Ayrıca arka kapakta mavi renkli özel bir kaplama kullanılmış. Resmi olmayan bilgilere göre, cihazın ağırlığı 166gr ve kalınlığı ise 6.98mm olarak belirtiliyor.

Xiaomi Civi modelinde güç ve ses tuşları sağ tarafta yer alırken, sol tarafta herhangi birşey kullanılmamış. Cihazın alt tarafında USB Type-C bağlantısı yer alıyor. Yanında hoparlör ızgarası, birincil mikrofon deliği ve SIM kart yuvasına yer verilmiş. Telefonun üst tarafında ise ikincil mikrofon deliği, IR verici ve hoparlör ızgarası bulunuyor.

https://video.weibo.com/show?fid=1034:4684596714078254

Popüler Haberler

İlgili Haberler