Yeni iPhone 14 Pro: Altın Rengi Render Görselleri Ortaya Çıktı..

Apple’ın yeni çıkaracağı iPhone 14 serisi için altın renkli render görselleri paylaşıldı. Ekranda çift delikli bir tasarım kullanıldığı görülüyor.

2022 Yılının Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 14 serisi için her gün yeni bir sızıntı haber gelmeye devam ediyor. Son olarak iPhone 14 Pro modelinin, ön ve arka tasarımı hakkında net bir fikir oluşturmamızı sağlayan yeni görseller paylaşıldı.

Paylaşılan görsellere göre iPhone 14 Pro modeli; ince çerçeveler ve çift delikli ekran tasarımına sahip olacak. Arka tarafta iPhone 13 benzeri birden fazla lens bulunan kamera modülü kullanacak.

Telefonun sağ tarafında güç düğmesi yer alırken, sol tarafında; ses tuşları, uyarı kaydırıcısı ve SIM kart girişi bulunuyor. Alt tarafta ise hoparlör ızgarası, şarj girişi ve mikrofon ızgarasına yer verilmiş.

Bunun yanında iPhone 14 Pro modeli hakkında daha önceden bazı özellikler paylaşılmıştı. Yapılan sızıntı haberlere göre, akıllı telefonun 48 MP ana kamerası olabilir. Ayrıca, 8 GB RAM kullanabileceği iddia ediliyor.

iPhone 14 serisinde; iki adet pro modelinin kullanılması ve bu iki modelde çentikli ekran tasarımı yerine, delikli ekran tasarımına geçilmesi bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler