Yeni Asus Zenfone 3 ile “Ben de Varım” Dedi

Asus’un bu aşamaya kadarki en ciddi telefonlarından birisi Asus Zenfone 3 olduğu biliniyor. Yeni cihazların trend bir versiyonu TENAA’da sunuldu. Bu zamana kadar gerçekleşen tanıtımlar ile beraber 4 farklı versiyonu sağlanan Asus Zenfone 3 için 2 yeni versiyonun daha yola çıktığı bu şekilde ispatlanmış oldu.

Asus Zenfone 3 için bu zamana kadar gerçekleşen sunumlarda müşterilere sağlanan 4 yeni versiyon ise şu şekilde oluştu: Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe, Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max olarak görülmekte.

2 farklı versiyonda 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı ile 4 GB RAM ve 64 GB’lık depolama alanı yer alıyor. Bu anlamda yeni modellerden birisi diğerine nazaran daha geniş donanımları içinde bulunduruyor.  Ortak özelliklerin de daha çok yer aldığı bu cihazlarda 5.5 inçlik bir LCD ekran kullanıldığı görülmekte. Telefonun yapısındaki işlemci yükü ise SnapDragon 625’e yüklenmiş durumda. 16 megapiksel – 8 megapiksel kamera ile çıkan telefonlarda 3000 mAh kapasiteli bir batarya yer alıyor ki bu durum kullanıcıyı hayli memnun edecek bir rakam.

Popüler Haberler

İlgili Haberler