Xiaomi Redmi Note 4X Sevgililer Gününe Özel Geliyor

Xiaomi, orta segmente hitap eden akıllı telefon modelleriyle bu pazarda gittikçe yerini sağlamlaştırmak istiyor. Şirket son olarak yeni telefonu Redmi Note 4X hakkında resmi açıklamada bulundu. Xiaomi yeni tanıttığı cihazı 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir sürpriz ile erken satışa sunacak. Birkaç farklı versiyon halinde satışa sunulacak Redmi Note 4X ayrıca hayali karakter Hatsune’ye uyarlanmış bir modele de sahip.

Redmi Note 4X, 5.5 inç büyüklüğündeki ekranıyla 1080 p çözünürlüğüne sahip olacak. Gücünü Snapdragon 625 işlemciden alan cihaz 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip. 13 megapiksel arka kameraya sahip modelin ön kamerası ise 5 megapiksel. Kullanıcılara çift sim kart desteği sunan Redmi Note 4X, Android Marshmallow 6.0 işletim sistemiyle birlikte piyasaya çıkıyor.

Hatsune tasarımlı cihaz diğerleriyle aynı teknik özelliklere sahip olsa da kullanıcılar sınırlı sayıda powerbank’e sahip olacaklar. Ayrıca telefona özel kişiselleştirilebilir kasa ve ilerleyen zamanda indirilebilir Hatsune teması da kullanıcılara sunuluyor.

Xiaomi Redmi Note 4X’in Satışa Sunulacağı Yerler Bilinmiyor

Xiaomi Redmi Note 4X’in Asya ülkelerinde satışa çıkacağına dair iddialar ortaya atılsa da cihazın hangi pazarlarda yer alacağına dair net bir bilgi bulunmuyor. Yeni model 144 dolar satış fiyatı üzerinden satışa sunulacak. Hatsune tasarımlı cihaz ise 188 dolar satış fiyatıyla raflardaki yerini alacak.

Popüler Haberler

İlgili Haberler