Xiaomi Mi Note 11 Özellikleri Belli Olmaya Başladı

Yapılan sızıntılara göre Xiaomi, Mi CC9 akıllı telefonunun devamı niteliğinde yeni bir model hazırlıyor ve yine güçlü bir kamera kurulumu kullanılacak.

Geliştirme çalışmaları devam eden model Mi CC11 ismini kullanacak ve CC10 takma ismi kullanılmadan atlanacak. Blog yazarlarından gelen en son haberlere göre Xiaomi Mi CC11, ince ve hafif gövde ile kaliteli tasarıma odaklanan en az iki versiyon şeklinde piyasaya sürülecek. Aynı zamanda telefonun görünümü, cihazın önemli bir özelliği olacak.

Xiaomi CC 11 modelinin Xiaomi Mi Note 11 ismi kullanması beklenen standart versiyonunda; 90Hz OLED ekran, 64MP ana kamera, Snapdragon 778G veya Snapdragon 780G yonga seti kullanılması bekleniyor.

Pro versiyonunda ise, Snapdragon 870 yonga setinin yer alması, ana kameranın 1/1.3x sensörlü olması, 5x optik zoom destekli telefoto kamera kullanılması, yakınlaştırma işleminin en az 100x hibrit zoom özelliğini desteklemesi bekleniyor.

Ayrıca Samsung tarafından tanıtılması beklenen 200MP kamera sensörünün Xiaomi Mi 12 amiral gemisi modelinde kullanılacağı iddia ediliyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler