Xiaomi Mi 5c Görselleri İle Beraber Ortaya Çıktı

Özellikle çerçevesiz akıllı telefon modelleri ile beraber sektörde hızlı bir şekilde yükseliş yakalayan Çinli akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi hem çerçevesiz modelleri hem de ilgi çeken tasarımları ile bir anda akıllı telefon dünyasında kendisine kalıcı bir yer edinmeyi başardı. Kısa süre içerisinde sunduğu ayrıcalıklarla adından sıkça bahsettiren markanın haliyle yeni telefonları da merakla beklenmeye başlandı. Markanın bu noktada yeni seri akıllı telefonlarının ise Xiaomi Mi 5c olduğu ortaya çıktı. Daha çok orta sınıf bir akıllı telefon modeli olacak olan yeni serinin ilk özellikleri ve tasarımıyla ilgili detayları da bir bir ortaya çıkıyor.

Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Muhtemelen markanın kısa süre sonra tanıtması beklenen yeni seri akıllı telefonların belli olan ilk özellikleri ise Xiaomi Mi 5c serisinin beğeni toplayacağını ortaya çıkardığını da söylemek gerekiyor. İyi bir orta segment akıllı telefondan beklenen özellikleri ortaya koyan serinin ilk olarak Snapdragon 625 serisi işlemcilerle beraber gelecek ve bu işlemcilerin de Adreno 506 grafik işlemcisine sahip olacağı da açıklandı. Tüm bu özellikleri ile beraber öne çıkan modellerden biri olacağı düşünülen Xiaomi Mi 5c serisinin 3 GB Ram miktarı ile beraber geleceğini de belirtelim.

Xiaomi Mi 5c

Tüm bu özelliklerine ek olarak tasarımları hakkında ilk detayların ortaya koyulduğu görselleri de ortaya çıkan akıllı telefonların toplamda 3200 mAh kapasiteye sahip olan pillerle beraber geldiğini de belirtelim.

Xiaomi Mi 5c Ne Zaman Çıkacak?

Tüm bu özellikleri ile beraber yeni seri akıllı telefonların ne zaman çıkış yapacağı da merak konusu oldu. Henüz bu konuda Xiaomi tarafından yapılmış olan resmi bir açıklama göremedik. Fakat son olarak Xiaomi Mi 5c serisinin görsellerinin de yayınlanmış olması telefonun büyük oranda hazır olduğunu da ortaya koyuyor.

Xiaomi Mi 5c

 

Yani orta segment özellikleri ile beraber serinin kısa süre içerisinde pazara giriş yapacağını da söylemek yanlış olmaz. Telefonun da fiyatıyla beraber tanıtımdan sonra ortaya çıkması bekleniyor. Bakalım Xiaomi bu seride de başarısını devam ettirebilecek mi? Yoksa serinin diğer orta segment serilerinin gerisinde kaldığını mı göreceğiz?

Popüler Haberler

İlgili Haberler