Vivo X70 Pro Tasarımı, Lansman Öncesinde Sızdırıldı..

Türkiye’de resmi olarak satış yapan ve aynı zamanda telefon üreten, Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, yakında piyasaya Vivo X70 Pro modelini sürecek.

Vivo X70 Pro’nun ne zaman tanıtılacağı henüz belli değil. Ancak telefon hakkında yapılan en son sızıntılarda, tasarıma dahil birçok detay belli oldu.

91Mobiles tarafından sızdırılan görüntülerde, yeni akıllı telefonun selefi gibi kameralarında Zeiss markasını taşıyacak.

Paylaşılan görüntülerde telefon arka tarafında, dörtlü kamera sensörü bulunan ve Zeiss logosu içeren yeni dikdörtgen kamera yapısı karşımıza çıkarken, ön tarafta ise delik içerisinde bir kamera bulunuyor.

Telefonda MediaTek Dimensity 1200 yonga seti kullanılacak ve 8GB ile 12GB Ram seçenekleri olacak.

Kulaklık girişi olmayan Vivo X70 Pro modelinin; 6.5 inç büyüklüğünde, 120Hz ekran tazeleme hızına sahip kavisli bir Amoled ekran kullanması bekleniyor.

Türkiye’deki fabrikasını geçtiğimiz günlerde resmi olarak açan Vivo, Kocaeli Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde (GGOSB) yeni kurulan üretim tesisi ile akıllı telefon üretimine başladı. İlk olarak giriş segmentinde yer alan Y11s ve Y20 modelleri üretime geçirildi.

12.000 metrekarelik Vivo Türkiye fabrikası, 20 milyon dolarlık bir yatırımla kuruldu ve yıllık maksimum üretim kapasitesi 5 milyon adet olarak belirlendi.

Popüler Haberler

İlgili Haberler