SamsungWA Türkiye Erişimine Açıldı

Samsung‘un resmi e-ticaret sitesi SamsungWA, Türkiye’de kullanıma sunuldu. Samsung‘un ülkemizde tercih edilme oranı oldukça yüksek böylece şirket Türk müşterilerinin desteğini iyice kazanmaya yönelik faaliyetler gerçekleştiriyor.

Daha önce içerisine Türkiye’nin de dahil olduğu MENA Bölgesi’nin ilk inovasyon merkezi İstanbul’da açılmıştı. Bu sefer ise Samsung‘un şu an sadece Güney Kore’de kullanılan resmi e-ticaret sitesi SamsungWA için Türkiye erişimi sağlandı.

SamsungWA, giyilebilir ve aksesuar odaklı bir site olarak ön plana çıkıyor. Sitedeki WA açılımı da “Wearables & Accessories” şeklinde yapılıyor. Site üzerinde tüm modellere uyumluluk gösterecek pek çok aksesuar yer alıyor. Ayrıca sitede Samsung haricindeki markaların cihazları da yer alıyor ve altı farklı ürün kategorisi bulunuyor.

Samsung’un Türkiye’den Beklentisi Büyük

Samsung‘un 2017 yılı hedeflerine bakıldığı zaman Türkiye’de beklentisi büyük. Akıllı saat satış rakamları bazından Türkiye’de belirlenen hedef 400 bin. SamsungWA bu hedefe ulaşılabilmesi için önemli bir adım olarak görülüyor.

 

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler