Samsung’tan Yeni Kavisli Model Hazırlığı

Galaxy S7 Edge satışlarının olağan Galaxy S7‘lere fark atması, teknoloji devi Samsung’un kavisli ekranlarının üstünlüğünün en iyi işaretinden biri olarak görülmekte. Yine samsung Galaxy Note 7‘yi kavisli ekranla satışa çıkardı ve düz ekranlı bir model piyasaya çıkarmak istemedi. Son gelen bilgilerle birlikte, bunu önümüzdeki yılın Galaxy S8’inde de devamını getirecek ve bir sonraki amiral teknolojisi telefonunda düz ekran yer almayacağı ifade edilmekte.

Korea Herald’a bir demeç veren firma kaynakları Samsung, 2017 yılında çıkacağı tahmin edilen Galaxy S8‘i kavisli şekilde çıkacak. Telefon, 2 farklı ekran boyutuyla buluşacak fakat 2 model de kavisli şekilde tasarlanacak. Düz ekranları ise amiral gemisi modellerde bütünüyle terk etme kararı ise, firmanın kavisli ekranları gününde üretip üretememesi ile alakalı. Fakat kavisli ekranları yetiştiremese dahi Samsung’un ilerleyen zamanda yola kavisli camlarla devam edeceği tahmin edilmekte.

Samsung‘un düz ekranları terk edeceği daha önce de ifade edilmişti; devamında bazı açıklamalar firmanın katlanabilen ekranlara geçiş yapacağını bile belirtmişti. Özel katlanan bir Galaxy S8 beklentisine girmemek gerekir. Bunun haricinde, Galaxy S8 hakkındaki bilgilerimiz şu an için oldukça net. Bildiklerimiz ile ilgili telefonun 4K ekran ile, çift kamera ile ve daha da hızlı bir işlemciyle geleceğinden pek fazlası bulunmuyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler