Samsung Galaxy S21 FE Modelinin 3D Render Görüntüleri Paylaşıldı

Samsung Galaxy S21 FE modelinin 2021 Yılında tanıtılması beklenirken, bütçe dostu amiral gemisi akıllı telefona ait olduğu idia edilen 3D render görüntüleri paylaşıldı.

Evan Blass tarafından paylaşılan 3D render görüntülerde kapsamlı bir şekilde telefonun tasarımı incelenebiliyor.

Sade ve şık bir tasarım dili kullanılan Galaxy S21 FE modeli, genel yapı itibariyle Galaxy S21 modeline çok benziyor. Sadece arka tarafta yer alan kamera adası ile kapak rengi aynı olmuş.

Telefon Snapdragon 888 veya Exynos 2100 yonga setinden güç alacak.8GB Ram ve 128GB depolama alanı sunulacak. Ekranda ise 6.4 inç büyüklüğünde, FHD+ çözünürlükte ve 120Hz ekran tazeleme hızına sahip Amoled panel kullanılması bekleniyor.

Galaxy S21 FE modelinin kamera özelliklerine baktığımızda; 32MP ana kamera, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 8MP telefoto kameradan oluşan üçlü arka kamera tasarımı ile ön tarafta 12MP selfie kameradan oluşması bekleniyor.

Telefonda kulaklık jak girişi olmayacak. Paylaşımlara göre; Beyaz, Yeşil, Gri, Menekşe ve Mavi renklerde satışa çıkarılacak.

Galaxy S21 FE modelinin ne zaman tanıtılacağı henüz belli değil. Piyasaya uygun fiyatlı amiral gemisi bir akıllı telefon olarak çıkması beklenen modelin, 2021 Yılının sonuna kadar satışa sunulacağı söyleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler