Samsung Galaxy M52 5G Tasarımı Belli Oldu.. 120Hz Ekran ve Desenli Arka Kapak Kullanılıyor..

Samsung Galaxy M52 5G modelinin piyasaya çıkma tarihi gittikçe yaklaşırken, cihazın özelliklerini ve tasarımını gösteren yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Galaxy M52 5G modelinin ekranında; 6.7 inç büyüklüğünde, FHD+ çözünürlükte ve 120Hz ekran tazeleme hızına sahip Amoled panel kullanılıyor. Ekranın üst orta kısmında, delik içine yerleştirilmiş bir selfie kamerası bulunuyor.

Paylaşılan render görsellerde, telefonun arka kapağında dikey şeritler ile desenli bir sırt tasarımı kullanıldığı görülüyor. Arak kapağın plastik olması bekleniyor.

Telefon gücünü Qualcomm Snapdragon 778G yonga setinden alıyor. 6GB ve 8GB Ram seçenekleri ile beraber 128GB depolama alanı sunuyor. Ayrıca microSD kart aracılığıyla depolama alanı 1 TB’a kadar genişletilebiliyor.

Cihazın arka tarafında üçlü kamera kurulumu yer alıyor. 64MP ana kamera, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 5MP derinlik kamerası bulunuyor. Ön kamera ise 32MP olacak.

M52 5G modeli; 164mm x 76mm x 70 mm ebatlarında ve 175gr ağırlığında olacak. Pil kapasitesi henüz netlik kazanmasa da beklentiler M51 modelinde olduğu gibi 7.000mAh batarya kullanılması yönünde oluyor.

Diğer Haberler:

Samsung Galaxy M52 5G Yakında Tanıtılabilir..

Yenilenmiş Telefon Satışında, Yeni Düzenleme Yapıldı..

Samsung Galaxy S21 FE, Tanıtım Tarihi ve Teknik Özellikleri..

Popüler Haberler

İlgili Haberler