Samsung Galaxy J7 2017 İçin Yeni Görseller Geldi

Samsung’un amiral gemisi modellerinden sonra tercih edilen serilerden biri olarak karşımıza çıkan J serisi akıllı telefonları içinde sürekli olarak yeni modeller yayınlanmaya devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz sene yeni serilerini yayınlayan Samsung’un şimdilerde ise serinin en güncel ve en üst segment üyesi olacak olan Samsung Galaxy J7 2017 üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Kısa süre sonra düzenlenmesi beklenen MWC 2017 etkinliğinde ön plana çıkacağı düşünülen orta segment ile üst segment arasında bir geçiş modeli olacak olan yeni serinin belli başlı özellikleri de ortaya çıktı.

Samsung Galaxy J7 2017 Yeni Render Görüntüleri

Telefonun belli başlı özelliklerinin açıklanmasından sonra yeni serinin tasarımının nasıl olacağı konusunda da ilk detaylar gelmeye başladı. Samsung Galaxy J7 2017 serisi için son olarak yayınlanan yeni görsellerle beraber telefonun tasarımının tam olarak nasıl olacağı da netlik kazanmış durumda. Yeni render görüntüleri ile beraber netlik kazandığı düşünen tasarımın Samsung’un sıradan telefon tasarımlarından ise biraz farklı olduğunu da söylemek gerekiyor.

Samsung Galaxy J7 2017

Arka kısımda belirlenmiş bir şerit alan üzerinde kullanılan kamera ile dikkat çekecek olan modelin biraz daha kalın olduğu da yine görsellerde yer alıyor. Yine Home tuşuna da yer verildiği gözlenen modelin bunun dışında ne gibi ayrıcalıklarının bulunacağı ise tanıtımıyla beraber ortaya çıkacak.

Samsung Galaxy J7 2017 Özellikleri Neler?

Tasarımı ile render görüntüleri sonrasında dikkat çeken yeni seri akıllı telefonun tasarımının dışında özellikleriyle de beğeni topladığını söylemek yanlış olmaz. Öyle ki telefonun iddialara göre açıklanan özelliklerinde Exynos 7870 serisi işlemcilere yer vereceği ve bunun dışında seride Mali-T830 grafik birimine de yer verileceği belirtildi. Tüm bunlarla beraber serinin içerisinde 2 GB gibi standart bir Ram bellek miktarının yer alacağı ve 16 GB depolama alanı ile beraber geleceğini de belirtelim.

Ayrıca kamera konusunda da 8 megapiksel seçimi yapan serinin ne derece satış rakamı elde edeceği ve en önemlisi de telefonun satış fiyatının ne kadar olacağı da merak konusu olmuş durumda. Samsung’un yapacağı tanıtımın ise hemen her detayı ortaya çıkarmış olacak.

Popüler Haberler

İlgili Haberler