Samsung Galaxy A82, Canlı Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung; Galaxy A80 serisini, yeni akıllı telefonu Galaxy A82 modeliyle yeniden canlandırmaya hazırlanıyor. Galaxy A80, çentiksiz ve deliksiz ekranı ve motorlu döner kamera yapısı ile Samsung’un en dikkat çeken telefonuydu.

Samsung Galaxy A82, sızdırılan fotoğraflara göre, delikli bir ekran ve geleneksel A serisi tasarımıyla geliyor. Telefonun arkasında dikdörtgen bir çıkıntı içinde üçlü kamera kurulumu bulunuyor. 

Galaxy A82; amiral gemisi katili segmentinde yer alan telefonlara, Samsung’un cevabı niteliğinde bir model olacak. Snapdragon 860 yonga setiyle gelmesi beklenen telefon, Samsung’un amiral gemilerinden daha ucuz olacak ama fiyatının pek de ucuz olması beklenmiyor.

Sızdırılan görüntülerde; 2.5D kavisli bir ekran görülüyor. 6,7 inç büyüklük ve 120Hz ekran tazeleme hızı sunan Süper Amoled panel kullanılması bekleniyor. 

Üçlü kamera yapısında, muhtemelen 64Mp ana kamera olacağı düşünülüyor. Ana kamera, Optik Görüntü Sabitleme (OIS) özelliğine sahip olacaktır. Diğer kameraların boyutları hakkında henüz net bir bilgi yok.

Popüler Haberler

İlgili Haberler