Samsung Galaxy A33 5G Görüntüleri Sızdırıldı..

Samsung Galaxy A33 5G modelinin tasarımını ortaya koyan render görüntüleri sızdırıldı. Bununla beraber akıllı telefon ile ilgili bazı teknik özellikler de paylaşıldı.

Dört renk seçeneği ile satışa çıkacağını öğrendiğimiz Galaxy A33 5G modelinin, genel olarak selefi Galaxy A32 ile aynı tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Arka tarafta dörtlü kamera yapısına yer verilmiş. Selefine göre daha gelişmiş ve daha yüksek çözünürlüklü kamera sensörlerine yer verilmesi bekleniyor.

Galaxy A33 5G modelinde; selfie kamerası için Infinity-U delik tasarımına sahip, 6.4 inç büyüklüğünde, FullHD+ çözünürlükte Super Amoled ekran kullanılacak.

Samsung A33 5G’nin; sağ tarafında güç düğmesi ve ses seviyesi düğmesi bulunuyor, alt tarafında USB Type-C bağlantı noktası, mikrofon ve hoparlör yer alıyor. Samsung’un 3.5 mm kulaklık jakını kaldırdığını görüyoruz.

A33 5G modelinin ebatlarına baktığımızda; Yükseklik: 159.7mm, Genişlik: 74mm ve Kalınlık: 8.1mm ölçülerinde olduğunu görüyoruz. Arka taraftaki kamera çıkıntılarını hesaba kattığımızda kalınlık değeri 9.7mm’ye ulaşıyor.

Galaxy A33 5G modelinin, 2022 Yılının ilk ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Bu yıl tanıtılan Galaxy A32 5G modeli ocak ayında, A32 4G modeli şubat ayında resmiyet kazanmıştı. Ancak kaynaklara göre, Galaxy A33 modelinin 4G versiyonunu olmayabilir.

Samsung Galaxy A33 5G modeliyle ilgili daha fazla ayrıntı, Ocak ayı yaklaştıkça daha çok ortaya çıkacaktır.

Popüler Haberler

İlgili Haberler