Redmi Note 10 Serisinde, Dokunmatik ve Ekran Sorunu Şikayetleri Geliyor

Redmi Note 10 serisi kullanıcıları, akıllı telefonlarıyla ilgili bazı sorunlardan şikayet etmeye başladılar. Hindistan’da yapılan satışlarda telefonu alan ilk kullanıcılar, dokunmatik ekran sorunları, telefonun yavaşlaması ve ara sıra ekran titremesi gibi sıkıntıları bildiriyorlar.

Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 10 sahibi birkaç kullanıcı, telefonlarının dokunma yanıtıyla ilgili sorunlardan şikayet ederken, diğerleri telefonlarının ara sıra yanıt vermediğini iddia etti. 

Dokunma sorunlarının yanı sıra, bazı Redmi Note 10 Pro kullanıcıları da telefonlarında ekran titremesi sorunu olduğunu bildiriyor. Bir kullanıcı ekran tazeleme hızını 120 Hz olarak ayarlandığında titremenin, 60Hz’e göre daha belirgin olduğunu belirtiyor. Başka bir kullanıcı, sorunun karanlık modda daha yaygın olduğunu iddia etti.

Xiaomi, Hindistan’daki Redmi Note 10 serisi kullanıcılarının karşılaştığı bu sorunlarla ilgili herhangi bir resmi yanıt vermedi. Ancak Redmi Hindistan, Twitter’daki kullanıcılara şikayetlerini DM’ler aracılığıyla göndermelerini istedi.

KAYNAK

Popüler Haberler

İlgili Haberler