POCO X4 Serisi 4 Modelle Geliyor..

Xiaomi alt markası POCO tarafından satılan X3 serisi telefon modelleri, önümüzdeki yılın ilk aylarında yenilenmeye başlıyor. Yeni POCO X4 serisinin yakında tanıtılacağı belirtiliyor.

POCO X4 serisi akıllı telefonların; POCO X4, POCO X4 NFC, POCO X4 GT ve POCO X4 Pro olmak üzere 4 modelden oluşması bekleniyor. Serinin ilk olarak POCO X4 NFC modeliyle 2022 yılının ilk çeyreğinde (Ocak-Mart ayları arasında) tanıtılacağı söyleniyor. Hemen arkasından POCO X4 modelinin tanıtılması bekleniyor.

POCO X4 GT ve POCO X4 Pro modellerinin ise daha ileri bir tarihte geleceği düşünülüyor. Ülkemizde satılan ve oldukça iyi bir fiyat/performans oranı sunan X3 Pro modeli dikkat çeken bir ürün olarak pazarda kendisine yer buldu.

Beklenen POCO X4 Özellikleri:

Telefonun gücünü, Qualcomm Snapdragon 765G yonga setinden alması bekleniyor. Cihazda 6GB Ram ve 64GB-512GB depolama desteği sunulabilir. 6.67 inç büyüklüğünde ve 120Hz ekran tazeleme hızına sahip LCD ekran kullanılacak model, 6.000mAh pil kapasitesine sahip olacak.

POCO X4 modelinin arka tarafında, 64MP ana kamera ile beraber 8MP + 5MP + 2MP kameralardan oluşan dörtlü bir kamera modülü yer alırken, ön tarafta 16MP selfie kamerası bulunacak.

Popüler Haberler

İlgili Haberler