Poco F4 GT Yeni Sertifikalar Aldı. Beklenen Özellikler..

Poco F4 GT modelinin tanıtım tarihi yaklaşırken cihaz; FCC, IMEI, EEC ve TUV birçok yerden sertifika almaya devam ediyor. Telefonun kutusundan MIUI 13 ara yüzü ile çıktığı bildiriliyor.

21121210G model numarasına sahip Poco F4 GT modeli, global pazarlarda satılacak versiyonu gösteriyor. Ayrıca 21121210C model numarasına sahip bir versiyonun Çin pazarında Redmi K50 Gaming olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Geçen yıl küresel pazardaki Poco F3 GT modeli, Çin’de Redmi K40 Gaming olarak satılmıştı.

Poco F4 GT, hızlı şarj desteğine sahip ve iki hücreye bölünmüş 4.560mAh pil ile geliyor. Bu da daha kısa sürede şarj olacağını gösteriyor. Telefon kutusunda; Poco F4 Gt cihazı, şarj adaptörü, USB-C kablosu, SIM çıkarma iğnesi, telefon kılıfı ve Type-C – 3,5 mm dönüştürücü bulunuyor.

Poco F4 GT modelinin aldmış olduğu sertifikalardan elde edilen bilgiler şimdilik kısıtlı. Ancak Redmi K50 Gaming ile aynı özellikleri taşıyacağını düşünerek bazı detayları belirleyebiliriz. Bu bakış açısıyla telefonda Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinin kullanılması muhtemel. Ana kamera olarak 64MP Sony IMX686 sensörü yer alırken, ön tarafta bir deliğin içinde 20MP Sony IMX596 sensörü olacak. Ekran olarak ise 6,67 inç büyüklüğünde ve 120 Hz ekran yenileme hızına sahip Amoled panel kullanılacak. Cihazın gümüş ve mavi renklere sahip olması bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler