Motorola Yeni Akıllı Telefon İle Mi Gelecek?

Akıllı telefonlar için merakla beklenen etkinliklerden biri olan MWC 2017 etkinliğinde birçok yeni seri akıllı telefonun kullanıcıların beğenisine sunulacağı düşünülüyor. Yeni seri birçok akıllı telefon modelinin tanıtılacağı düşünülen ve merakla yeni seri akıllı telefonların beklendiği etkinlikte hangi markaların yer alacağı da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Samsung, HTC ve Huawei gibi dünyaca ünlü akıllı telefon markalarının yer alacağı etkinlikte hangi akıllı telefonların tanıtılacağı konusunda da sürekli yeni bilgiler ortaya çıkmakta. Bu noktada sürpriz bir haberde Motorola tarafından gelebilir.

Motorola Yeni Akıllı Telefon Tanıtacak Mı?

Bu noktada aslında daha çok Samsung, LG, Huawei gibi akıllı telefon devlerinin yeni serilerle gündeme gelmesi bekleniyordu. Bu markaların yeni seri akıllı telefonlarını tanıtacağı ve yeni amiral gemisi akıllı telefonların da piyasaya çıkacağı düşünülüyordu. Fakat beklenmedik bir şekilde Motorola tarafından da ilginç bir geri sayım başlatıldı.

Motorola

MWC 2017 etkinliği öncesinde başlatılan geri sayım ile beraber markanın etkinlikte ortaya çıkmayan bir akıllı telefon serisi ile beraber geleceği de düşünülmeye de başlandı. Motorola’nın herhangi yeni bir akıllı telefon serisi için bilgi verilmemesi ve yeni akıllı telefonlar hakkında hiçbir iddianın ortaya çıkmaması aslında Motorola markası için bir akıllı telefon beklentisi olmadığını gösteriyordu. Fakat şimdi markanın resmi adresinden geri sayım başlatması da kafaları karıştırdı.

Akıllı Telefon Gelmeyebilir

Bununla beraber her ne kadar geri sayım başlatmış olsa da Motorola markasının illa bir akıllı telefon tanıtacağı da düşünülmüyor. Bunun yerine yeni bir tablet ya da akıllı saat modelini de piyasaya sürebileceği düşünülüyor. Tabi yine de iddialara göre ağır basan yeni bir akıllı telefon modelinin olacağı yönünde.

Henüz marka tüm bu iddialar için hiçbir açıklamada bulunmadı. Geri sayım içinde hiçbir detay vermediği gözlenen Motorola markasının Moto Z sonrasında yeni bir akıllı telefon modeli ile gelmesi ise bir nevi markanın yeniden akıllı telefon dünyasında kendisini bulmasını sağlayacak gibi. Bakalım tüm bu iddialar gerçek mi ve marka merak uyandıran geri sayımı yeni bir akıllı telefon modeli için mi başlattı?

Popüler Haberler

İlgili Haberler