Mito Ücretsiz İnternet ve Telefon Şarjı Sağlayacak

Gün geçtikçe teknolojinin ilerlemesiyle beraber mobil kullanımı arttığı ve internet ihtiyacının da hız kazandığı bilinmekte. Bu konuyla ilgili önemli projeler geliştirilirken, Mito isimli direk Taksim’de internet ağına ücretsiz bağlanabileceği ve mobil veriyi ücretsizce kullandıracağı belirtiliyor.

Mito sayesinde ücretsiz internet aktarımı sağlanarak, telefon şarjları daha pratik şekilde insanların şarj etmesine olanak sağlayacak. Mito’da her şey ücretsiz olacağı belirtilirken telefonlarınız için internet problemi artık hayal olacak. Şarj sıkıntısı yaşayan kişilere Mito anında yardım edecek.

İstanbul, Taksim‘de yer alan akıllı direk Mito insanlara ücretsiz internet sağlarken bununla birlikte şarj sorunu da ücretsiz olarak çözüyor. Bu aşamada birkaç noktada akıllı direk olmasına karşın birçok belediyenin akıllı direkt projesine katılım gösterdiği ve ilerleyen dönem içerisinde de tüm alanlarda bu uygulamanın olacağı tahmin edilmekte.

Konu ile ilgili olarak halen Verisun Bilişim tarafınca geliştirilen bu uygulamanın uluslararası alanda da destek aldığı belirtilirken, Mito’nun vermiş olduğu ücretsiz hizmetin beraberinde şehrin görünüm ve tasarımına da özel bir katkı sağladığı belirtilmekte. 8 farklı şarj kapasitesi bulunan Mito birçok insanın ihtiyacını aynı anda karşılayabilme özelliğine de sahip.

Popüler Haberler

İlgili Haberler