Meizu Pro 7 Ait Fotoğraflar Sızdırıldı!

Çin pazarında aktif olarak ürün çıkartan ve son zamanda çıkardığı ürünler ile insanların ilgisini çeken markalardan biri olan Meizu, birbirinden güzel ve fiyat performans ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Yakın zamanda bu marka ile ilgili birçok ürün piyasaya sunulmuş veya tanıtılmıştı. Hızlı bir başarı yakalayan Meizu markası, ilgi çeken cihazlarını üretmeye ve tanıtmaya hız kesmeden devam edecek gibi görünüyor.

Çin pazarının ana amacı olan Fiyat Performans ürünler, Meizu gibi markaların önemli firmaların izinden gitmesiyle şahane cihazların ortaya çıkmasına vesile oluyor. Buna her ne kadar X modeli çakması bir ürün dense de artık her firma rakip firmanın modeline benzer ürünler çıkartabiliyor. İşte yakın zamanda çokça konuşulan Meizu Pro 7 cihazı içinde Samsung Galaxy Note 7 cihazına benzerliği ile ortaya çıkıyor.

Meizu, şuan resmi bir açıklama yapmasa da internete düşen görüntüler ve forumlarda önemli kişilerin yaptığı yorumlar ile Meizu Pro 7 cihazının yakın zamanda tanıtılacağını ve bu cihazın görüntüsünden yola çıkarak Galaxy Note 7 cihazından esinlendiğini görüyoruz. Cihazda 2.5D kavisli ekran ile oldukça başarılı bir görünüm elde edildiğini söylememiz gerekiyor.

Meizu Pro 7 İnce Çerçeveli Olacak!

meizu-pro-7ye-ait-oldugu-soylenen-yeni-goruntuler-paylasildi-2

Bildiğiniz gibi artık çerçeve ekran arasındaki boşluğun bile oranı, telefon seçmek için bir kriter olarak görünüyor. Meizu bu kriterin insanlar tarafından dikkate alındığını düşünerek Meizu Pro 7 ekran kenarlarını olabildiğince küçük tutarak önemli bir oradan ekran yüzeyini arttırmış olduğunu görüyoruz. Bu atılımı sayesinde, ekran kenar oranına dikkat eden kullanıcıların ilgisini çekeceği kesin olarak görünüyor.

Bir diğer dikkat edilen nokta ise bu cihazın Galaxy Note 7 modelinden esinlenerek ortaya çıkmış olması! Yazımızın ilk cümlelerinde de aktardığımız gibi Meizu, fiyat performans ürünler çıkartan bir firma olarak tanınıyor. Her ne kadar Galaxy Note 7 cihazını idol olarak görse de büyük ihtimal donanım açısından orta seviyeli bir cihaza eşdeğer olacak şekilde Meizu Pro 7 modelini tanıtacak. Daha çok insana ulaşmayı hedefleyen Meizu, bir başka söylentilere göre Samsung tarafından üretilen ve Çin pazarında uygun fiyatlarıyla tanınan Exynos 8890 işlemciye sahip olması da muhtemel olarak görünüyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler