Meizu 18 Alan Yeni Kullanıcıların Neredeyse Yarısı Apple’dan Geliyormuş

Meizu; Snapdragon 888 ve 6.2 inç ekran kullanan Meizu 18 modelini mart ayı başında tanıttı ve geçtiğimiz günlerde global pazarda satışa sundu. Meizu 18 modelini satın alan kullanıcıların %45’inin Apple telefonlardan geçiş yaptığı iddia ediliyor.

Meizu Technology, resmi olarak Meizu 18’i satın alan yeni kullanıcılar arasında % 45’inin Apple iPhone kullanıcılarından geldiğini söyledi. Herkese küçük ekranlı ve tam özellikli amiral gemisi modellere olan benzersiz sevgileri için teşekkür etti. Kaç kişinin telefon aldığı ise belirtilmiyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meizu18-512x1024.jpg

Meizu 18’in başlıca özellikleri; 6.2 inç büyüklükte, 120Hz tazeleme hızına sahip, 2K çözünürlükte Süper Amoled ekran ve Snapdragon 888 işlemci kullanıyor. Telefonun uzunluğu: 152.4 mm ve ağırlığı 162gr. Boyutları küçük ama tam özellikli bir amiral gemisi telefon olarak karşımıza çıkıyor. Cihazın arkasında, 64Mp OIS destekli + 16Mp + 8Mp üç kamera bulunuyor.

Teknik özellikler yanında Meizu 18 serisi; sıfır reklam ve sıfır ön kurulum içeren Flyme 9 arayüzü kullanıyor. Yani yazılım sisteminde reklamsız uygulamalar kullanılıyor ve herhangi bir üçüncü taraf uygulaması önceden yüklenmemiş oluyor.

KAYNAK

Popüler Haberler

İlgili Haberler