LG V30 Son Derece İddialı

LG şu sıralar merakla beklenen iddialı modeli LG G6 ile gündemden düşmüyor fakat teknik özellikleri sızdırılan LG V30 da beğenileri toplamış durumda.

Qualcomm Snapdragon 835 işlemci şansını kaçıran LG G6’nın gücünü Qualcomm Snapdragon 821 işlemciden alacağı zaten biliniyor. Hatta cihazın bu nedenle Samsung ile gireceği rekabette geri kalması bekleniyor. LG V30 hakkında sızdırılan detayların üst seviyede olması ise LG’nin akıllı telefon pazarında ivme yükselteceğini gösteriyor.

Snapdragon 835 İşlemcili LG V30

LG V30 hakkında paylaşılan sızıntılara göre cihaz gücünü LG G6’da bir eksiklik olarak görülen Snapdragon 835 işlemciden alacak. Yeni telefon genel sistem performansında ve uygulama açılışlarında 6 GB RAM’i sayesinde üst düzey bir performans sunacak. Cihaz ses konusunda bir önceki modeli V20’ye kıyasla başarılı iyileştirmelere sahip olacak. Sunulacak ses performansının LG G6 ile eş değer olması bekleniyor. Bir çok kaliteli özelliğe sahip olduğu ifade edilen telefon hakkında paylaşılan detaylar ise şimdilik bu kadar. Cihazda telefonun kalın bir yapıda olmaması için çift ekran yerine daha farklı bir özellik bulunacak. 2017’nin ikinci çeyreğinde piyasaya çıkması beklenen LG V30’un resmi çıkış tarihi ve satış fiyatı ise henüz bilinmiyor.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler