LG G6 Serisi İçin Sürekli Yeni Bilgiler Geliyor

Samsung, Apple derken kısa süre içerisinde akıllı telefon devleri bir bir yeni model akıllı telefonlar hakkında bilgiler ortaya çıkmaya başladı. iPhone 8, Samsung Galaxy S8 akıllı telefonları derken birçok yeni amiral gemisi akıllı telefonların piyasaya çıkması beklense de henüz bu telefonların tanıtımları da gerçekleştirilmediği için telefonların nasıl özellikler kazandığı da netlik kazanmadı. Bunun dışında sadece Apple’ın ve Samsung’un değil diğer birçok markanın da yeni seri akıllı telefonları piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Bu markalardan birisi de LG oldu. Yeni amiral gemisi akıllı telefonların olan LG G6 Serisi ile beraber akıllı telefon pazarında yerini alacak olan markanın telefonunun tanıtılmasından hemen önce telefonun sürekli özellikleri ile ilgili yeni paylaşımlarda yapılmaya başlandı.

LG G6 Serisi Yeni Görselleri Yayınlandı

LG G6 Serisi akıllı telefonları için sürekli olarak yayınlanan yeni görsellere bir yenisi daha eklendi. Sürekli yayınlandığını gördüğümüz bu telefon görselleri ne kadar gerçeği yansıtıyor bilinmez ama söz konusu görsellere sürekli olarak yenilerinin eklendiğini de belirtelim.

LG G6 Serisi

Son olarak yayınlanan yeni görsellerle beraber telefonun tasarımları da tam olarak netlik kazanmaya başladı. Arka kapakta çift kamera kullanılacağı bu görsellerde de yer verilen yeni LG G6 Serisi akıllı telefonların bunun dışında genel olarak eski seri tasarımlarını da ana hatları ile koruduğu görülüyor.

Telefonun Özellikleri Belli Mi?

LG G6 Serisi için sadece tasarımı ortaya çıkarak görseller değil bunun dışında telefonun özellikleri hakkında da bazı detaylar netlik kazanmaya başladı. Bu noktada seride Snapdragon 821 işlemci modelleri ve 5.7 inç ekranları ile beraber geleceği düşünülen yeni seri akıllı telefonların ayrıca 2K çözünürlük desteği de içereceği belirtiliyor. Söz konusu özelliklerle beraber LG G6 Serisi ne gibi ayrıcalıklara sahip olacak? Merakla bekleniyor.

Rakip amiral gemisi akıllı telefonlardan daha önce piyasaya çıkış yapacağı öğrenilen akıllı telefon serisinin tanıtımından sonra ise tüm detayları ortaya çıkmış olacak. Bakalım tanıtımdan sonra ortaya çıkacak olan özelliklerle beraber LG G6 Serisi ne kadar başarılı bir model olacak? Rakiplerinin önüne geçebilecek mi?

Popüler Haberler

İlgili Haberler