LG G6 İçin Yeni Görseller Gelmeye Devam Ediyor

Akıllı telefon markaları bir bir yeni seri amiral gemisi modelleri ile gündeme gelmeye başladı. İlk olarak Samsung hemen ardından ise gelen Apple derken birçok teknoloji devinin yeni seri akıllı telefonları ile beraber gündeme geldiğin de söylemek gerekiyor. Bu noktada son dönemde gündeme gelen akıllı telefon modellerinden birisi de LG G6 serisi akıllı telefonlar oldu.

LG’nin amiral gemisi akıllı telefonlarından biri olacak olan G6 serisi için markanın sıkı bir çalışma içerisinde olduğu da her seferinde haberlere yansıyor. Son olarak yeni seri soğutma sistemleri hakkında bilgiler verilmiş ve LG G6 akıllı telefonlarının beklenenden yüksek bir teknolojiye sahip olacağı iddiaları gündeme gelmişti.

LG G6 Yeni Görseller Gelmeye Başladı

Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların görselleri olduğu iddia edilen yeni görseller yayınlandı. Telefonun yandan çekilmiş olan bir fotoğrafının yayınlanmasıyla beraber LG G6 serisine ilişkin yeni detaylarda elde edilmiş oldu. Fakat henüz görsellerin doğrulanmaması sadece iddia olarak kalması anlamına geliyor.

LG G6

Fakat yayınlanan yeni görsellerle beraber telefon hakkında yeni detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Son yayınlanan görsellerden sonra LG G6 serisinin işlemcileri için de yeni bir iddianın gündeme geldiğini söylemek gerekiyor. Bu kez ise iddialara göre LG G6 Samsung’un kurbanı olabilir.

İşlemci Serisi Düşürülebilir

Aslında amiral gemisi serisi olması G6 akıllı telefonlarında yeni seri Snapdragon 835 işlemcilerinin kullanılacağı düşünülüyor. Fakat bir diğer iddiaya göre de Samsung’un tüm işlemcileri kendi stokların aldığı ve bu nedenle Snapdragon 835 serisi işlemcilerinin stoklarının tükendiği ve hatta durumun sadece LG serileri için değil bunun dışında yeni gelecek olan amiral gemisi akıllı telefonların birçoğunda da bir sorun olarak markaların karşısın acıkacağı düşünülüyor.

Özellikle Sony’nin yeni serilerinde böyle bir olumsuzlukla karşılaşılabileceği ve yeni seri işlemcilerin stok sıkıntısı çıkarabileceği iddia ediliyor. Söz konusu iddialar için Samsung tarafından da LG tarafından da henüz bir açıklama gelmiş değil. Bu nedenle şu an için yeni seri işlemciler konusunda nasıl kararlar alınacağı ve gelişmeler neler olacağı merakla bekleniyor. LG G6 serisinin de tanıtımında durum netleşecek gibi.

Popüler Haberler

İlgili Haberler