iPhone 7 Videosu Youtube’da yayınlandı

Teknoloji devlerinden Apple’ın yeni amiral telefon modelleri bu ay girişinde yapılan etkinlikle resmi olarak açıklandı. Toza ve suya karşı dayanıklı şekilde çıkan bu akıllı telefonlar bununla beraber 3.5 mm kulaklık girişi olmadan sağlanırken, şirket siyah ve jet black olarak isimlendirilen 2 farklı rengi grubuna ekledi. Uzay grisi rengi ise yer almıyor.

Yeni telefonları ile gündemi meşgul eden Apple’ın yeni akıllı telefon modellerinin satışa çıkmasının sonrasında ilk videolar da gelmeye başladı bile. Bunlardan en önemlilerinden JettyRigEverything kullanıcı tarafınca Youtube üzerinden yayınlanırken, iPhone 7 akıllı telefon çizilme ve bükülme testlerine tabi tutulduğu görülüyor.

Apple’ın iPhone 7 akıllısının kamera lensi ile beraber Home butonu safir kristal malzeme ile ortaya çıkarken, bu da çizilmeye karşı dayanıklı oldukları anlamına gelmekte.

Yine detaylar içerisinde Apple iPhone 7 akıllı telefon 4.7 büyüklüğünde Retina HD ekran bulunuyor. Makinenin ekran çözünürlüğü ise 1334×750 piksel olarak hazırlanmış. Yonga seti ise firmanın bünyesi tarafından hazırlanan 4 çekirdekli işlemcili Apple A10 Fusion bulunurken, bununla birlikte M10 yardımcı işlemci de bulunmakta.

Popüler Haberler

İlgili Haberler