iPhone 7 Plus’lar Hızlı Tükendi

Samsung patlayan telefonlar ile uğraşırken Apple‘ın başarı üstüne başarı sağladığı bu günlerde adeta satış patlaması yaşayan iPhone’lar tahmin edilen oldu ve bugün büyük bir ilgiye neden oldu. Satışa çıkan iPhone 7 Plus modeli bugün itibariyle büyük bir satış grafiği yaşarken iPhone 7 Plus’ın Jet Black rengindeki modeli bütünüyle tükenmiş durumda olduğu haberleri geliyor.

Apple Store’a giden kullanıcılar yalnızca siyah, altın ve rose altın seçenekli iPhone 7’lerin sahibi alabiliyor. Apple.com kanalından iPhone siparişleri verebilen müşteriler, Apple bu durumla alakalı, kullanıcılarımıza iPhone’ları yetiştirebilmek için elimizden geleni çabalıyoruz dediği belirtildi.

Ayrıca konu ile ilgili olarak iPhone 7 Plus’a olan ilginin iPhone 7’den daha çok olduğu belirtildi. 12 megapiksel çift arka kamerası ile beraber 3 GB RAM’le farkına fark katan Apple, iPhone 7 Plus’da Full HD çözünürlüklü 5,5 inç ekran bulundururken, iPhone 7’de 4,7 inçlik ekran bulunuyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın ülkemizde de önümüzdeki ayının ortasında satışa çıkması tahmin ediliyor. Ancak Jet Black serisinde yaşanan büyük satışlar sonucunda ortaya çıkan stok sorunu nedeniyle Jet Black modelinin ülkemize gelmesi zaman alabilir.

Popüler Haberler

İlgili Haberler