iPhone 7 İle Galaxy Note 7 arasındaki 3 Büyük Fark

Samsung’un Galaxy Note 7 ürünü ne kadar da patlama problemleri ile karşı karşıya gelse de, iPhone 7 ve Galaxy Note 7 için dünyanın en iyi iki akıllı telefonu diyebiliriz. Fakat yine de her 2 kariyerli telefonun da birbirine karşı bazı üstün yönleri bulunuyor. 3 Fark atan özelliği sıralayacak olursak;

  1. iPhone 7 için optik zoom özelliğine sahip bir görüntüyü çok fazla oynama yapmadan yakınlaştırma gerçekleştirebilirsiniz anlamına gelmekte. iPhone 7 Plus, iPhone 7 modelinde yer alan kamera ile aynı 12 megapiksel geniş açılı kamerayı bulundurması ile birlikte, fotoğraflar için 2 kat optik yakınlaştırma ile 10 seviyeye kadar dijital yakınlaştırma sağlayan 12 megapiksel bir telefoto kamerayı da bulundurmakta. Samsung Note 7 kameralarında optik zoom özelliği yer almaması ise dezavantajı.
  2. iPhone 7 için Apple’ın yeni AirPods kulaklığından tam olarak yararlanmanızı sağlar. Standart bir Bluetooth ses cihazı ile çalışan AirPods, bir iPhone ile size Siri sayesinde basit eşleştirme ve erişim gibi daha fazla yararları sağlıyor.
  3. Apple bu zamana kadar iOS’un yeni sürümlerini eski cihazlarına aktarmasına yönelik güçlü bir tarihi yapıya sahip. Mesela, iOS 10 şimdi dört yaşında olan iPhone 5 üzerinde bile çalışmak için tasarlandığı ile bilinir.

Popüler Haberler

İlgili Haberler