Huawei P9 Teknik Özellikleri ve Lansmanı

Huawei Tüketici Elektroniği iş Grubu tarafınca geride bıraktığımız Haziran ayı içerisinde Türkiye lansmanı gerçekleştirilen, uluslararası alanda ilk çift kamera yapısına sahip olan akıllı telefonu olarak tanıtılan Huawei P9, altın renk tasarımı ile içinde bulunduğumuz Eylül ayında Türkiye’de satışa çıkıyor.

Leica Camera işbirliği ile tasarlanan Huawei çılgın tasarımı olan P9 Gold serisi meraklıları için üstün kamera tasarımını ön planda tutarken etkileyici özellikleriyle göz kamaştıracak. Çift kamerası ve uyumlu detayları sayesinde derinlik ve renk açısından da harika fotoğraflar çekmenize olanak sağlayacak. Huawei P9 ayrıca daha net ve aydınlık çekimler gerçekleştirebilen çift kamerası sayesinde daha düşük ışık şartlarında da büyük iddia sahibi. Bu alanda Leica ve Huawei akıllı telefon sahasında fotoğrafçılık ve tasarım mühendisliği alanında mükemmel bir birleşim ortaya koyarak P9 da deneyimlerini ispatlıyor.

Ayrıca P9 kullanıcıları cihaz içinde monokrom modunu kullanmaları durumunda gerçek bir monokrom kamera gibi kullanabildikleri gibi harika siyah beyaz kareleri yakalama şansına sahip.

Popüler Haberler

İlgili Haberler