Huawei Honor Android Güncellemeleri Geliyor

Akıllı telefonları ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan markalardan biri olarak öne çıkan Huawei geçtiğimiz günlerde yeni seri akıllı telefonları ile ortaya çıkmıştı. Birçok yeni seri akıllı telefonu için çalışmalara başlayan akıllı telefon devinin tüm bunlarla beraber bir yandan da telefonları için yeni seri işletim sistemi güncellemeleri yayınlamaya başladığını da biliyoruz. Ardı ardına yayınlanan yeni güncellemeler ile beraber ise daha çok performans iyileştirmelerini öne çıkarmaya başlayan markanın bununla beraber şimdilerde ise Huawei Honor serileri başta olmak üzere yeni Android Nougat güncellemelerine başlayacağı açıklandı. Üstelik yapılan açıklamada seriler için dikkat çeken birçok detayda bulunuyor.

Huawei Honor İçin Android Nougat

Bu noktada daha önce Android Nougat işletim sistemi güncellemesini alacak olan telefonlarını açıklayan markanın yapılan açıklamaya dahil olan akıllı telefonları için yeni bir güncelleme çalışması başlattığını da belirtti. Huawei Honor akıllı telefonları içerisinde güncellemeyi alacak olan seriler için şimdiden Android Nougat beta sürecinin başladığı da belirtildi.

Huawei Honor

Huawei Honor için yayınlanacak olan yeni işletim sistemi güncellemesinin ne zaman kesin olarak yayınlanacağı konusunda ise henüz bir bilgi yok. Fakat söz konusu işletim sistemi güncellemesinin kısa süre içerisinde gelmesi de bekleniyor. Huawei bu konuda yaptığı açıklamada net bir tarih vermedi.

Güncelleme Aynı Anda Yayınlanabilir

Tüm bunlarla beraber Huawei Honor serileri için yapılan Android Nougat çalışması sonrasında tüm seriler için aynı anda Huawei Honor Android Nougat sürümü yayınlanabileceği de belirtildi. Yayınlanacak olan yen işletim sistemi güncellemelerinin ise ne gibi yenilikler getireceği ve söz konusu işletim sisteminin akıllı telefonlarda ne gibi menü değişiklikleri oluşturacağı konusunda da henüz net bilgiler verilmedi.

Fakat konu hakkında yapılan açıklamalara bakacak olursak özellikler güncelleme süresi konusunda Huawei Honor serileri için markanın çok fazla beklenemeye niyeti olmadığı da ortaya çıkmış oldu. Muhtemelen 2017 yılının ilk çeyreği bitmeden yayınlanması beklenen yeni Android Nougat güncellemesinin yayınlandıktan sonra ise tüm seri için bölge kısıtlaması olmadan yayınlanması da bekleniyor. Bununla beraber markanın konu hakkında ne zaman net bir açıklama yapacağı da merak konusu

Popüler Haberler

İlgili Haberler