Antutu Mart Testlerinde, Black Shark 4 Pro Zirveye Yerleşti

Amiral gemisi android telefonların, Antutu testlerinde zirveye 765.579 puanla Black Shark 4 Pro yerleşti. Liste, Snapdragon 888 yonga seti kullanan telefonlardan oluştu.

Mart ayı boyunca birçok marka, yeni modellerinin tanıtımlarını yaptı. Amiral gemisi modeller, orta ve giriş segmentte yer alan telefonlar ile neredeyse hergün yeni bir model tanıtıldı ve satışa sunuldu. Bu yeni modellerin, mart ayında yapılan Antutu performans test sonuçları yayınlandı. Amiral gemisi akıllı telefonların performans listesi şöyle:

Android işletim sistemli amiral gemisi akıllı telefonların Antutu listesinde, Black Shark 4 Pro almış olduğu 765.579 puanla ilk sırada yer alıyor. Listenin ilk 10 sıralamasında, Snapdragon 888 yonga seti kullanan telefonlara yer verildi.

OPPO Find X3 Pro, 742.078 puanla listede ikinci sırada yer alıyor. Üçüncü sırada ise, ortalama 741.100 puanla Red Magic 6 Pro bulunuyor.

Listede yer alan diğer modeller sırasıyla şöyle: Asus Rog Phone 5, Vivo X60 Pro+, İQOO 7, Redmi K40 Pro, Xiaomi Mi 11, Meizu 18 ve Meizu 18 Pro.

Telefon performansları genel olarak birbirine yakın olsa da, ısı dağıtımı için kullanılan soğutma sisteminin tasarımı ve sistem kaynaklarının kullanılması gibi etmenler aradaki farkları oluşturdu.

KAYNAK

Popüler Haberler

İlgili Haberler