Anasayfa » Mobil » Samsung’dan Türk Kullanıcılarına Yardım Ve Destek İçin Özel Resmi Twitter Hesabı!
Mobil

Samsung’dan Türk Kullanıcılarına Yardım Ve Destek İçin Özel Resmi Twitter Hesabı!

Samsung, sosyal medya üzerinden  kullanıcılarına daha rahat ulaşmak için her yola başvurduğu gibi şimdi de hizmet kalitesini arttırmak adına önemli bir adım attı.

Ülkemizdeki mobil cihaz pazarının ilk sıralarında olan Samsung, sadece yüksek teknoloji cihazları ile değil, giriş ve orta seviye cihazları ile de oldukça tercih edilen bir marka. Tabi böylesine geniş bir kitleye sahip olmak, çok sayıda kullanıcının sorunları ile düzenli ve sistemli şekilde ilgilenmek gibi birçok mesuliyetide oluşturuyor

İşte bu durumundan haberdar olan Samsung, kullanıcılarına güzel bir hizmet sunmak adına özel ve önemli bir sistemi devreye koymuştur. Twitter’da @SamsungDestekTR hesabını açan Samsung, bu hesap üzerinden cihazlarında sorun ve hatalarla karşılaşan kullanıcılarına 7/24 hizmet sunacak.

|| Samsung Galaxy S8 ve S8+ İncelemek için Buraya Tıklayabilirsiniz ||

Sadece Türk kullanıcılara yönelik olarak değil, dünya bütün kullanıcılarına da benzer şekilde hizmet sunacak olan Samsung, bu destek hesapları ile hem kullanıcılara anlık ve kolay çözümler sunabilecek, hem de çözüm hakkında en doğru yönlendirmeleri yapacak.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla

Sosyal Medya Hesaplarımız

Trend Video

Webtekno Paylaşımıdır