Anasayfa » Mobil » Samsung Galaxy Tab S3’ün Orjinal Resimleri Sızdırıldı
Mobil

Samsung Galaxy Tab S3’ün Orjinal Resimleri Sızdırıldı

Samsung’un Mobil Dünya Kurultayı’nde tanıtacağı yeni üst düzey tableti Galaxy Tab S3’ün bu defa resimleri sızdırıldı.

Yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8’i Mobil Dünya Kurultayı yerine Mart ayında kendi tertip edeceği Galaxy Unpacked 2017 etkinliğine gizleyen Samsung, bu arada Mobil Dünya Kurultayı gibi büyük çaplı bir teknoloji fuarını da boş geçirmek istemediğinden dolayı yeni üst seviye tableti Samsung Galaxy Tab S3’ü tanıtacak.

Önceden medya görselleri ve teknik özellikleri sızdırılan Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S3’ün şimdi de gerçek görüntüsü sızdırıldı.

Sızıntıya baktığımızda Samsung’un diğer tablet modellerinden tasarım bakımından pek de ayrışmayan Galaxy Tab S3, kardeşlerinden değişik olarak Samsung’un Note serisinden tanıdığımız S-Pen kalemiyle beraber gelecek.

Yine sızdırılan diğer bilgilere göre Galaxy Tab S3’ün QHD çözünürlüklü 9.6 inçlik bir ekranı bulunacak. Teknik özellik tarafında da oldukça iddialı olan tablet gücünü Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisinden alacak ve 32GB depolama alanı ve 4GB RAM’e sahip olacak.

Bu arada Galaxy Tab S3’ün lansmanı sırasında Samsung’un Galaxy S8 modeline konusunda kısa bir tanıtım videosu yayınlayacağı da konuşuluyor.

1 Yorum

Yorum yapmak için tıkla

Sosyal Medya Hesaplarımız

Trend Video

Webtekno Paylaşımıdır