Xbox One Konsolunda Ciddi İndirim Mevcut!

Geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından geliştirilmekte olan Xbox konsolu için Xbox One S’in satışa duyurulacağı ve bu cihaz hakkında bazı bilgiler paylaşılmıştı. Oyun anlamında önemli bir isim olan Xbox cihazı, yaptığı farklı atılımlar ile Sony PlayStation için önemli bir rakip olduğunu söylememiz mümkün.

Firmanın son duyurduğu Xbox One S ürünü için satış hazırlıklarında olduğu haberleri geliyor. Bu haberlerle beraber Microsoft, oyun severler için önemli ve güzel bir haberi paylaştı. Eğer konsol seven birisiyseniz ve elinizde bir konsol bulunmuyorsa; Xbox One cihazını indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz!

konsol-almayi-planlayanlara-mujde-xbox-one-fiyatlarinda-muhtesem-indirimler-1469461653

Xbox One İndirimli Fiyatı!

Microsoft tarafından üretilen Xbox One s cihazı; 4K video özelliğine sahip oldukça performanslı bir konsol olduğunu söylemek gerekiyor. Bu konsol ile HDR seviyesinde bir oyun oynama imkanınız bulunurken, ayrıca %40 oranında da küçüldüğünü de hatırlatalım. 2 Ağustos tarihinde satışı başlayacak olan bu cihaz, Xbox One fiyatında önemli bir indirme ortam oluşturduğunu ve fiyat anlamında düşük bütçeli bireylerin bu cihazı almaları hedeflendi!

Xbox One indirimli fiyatı yapılan açıklamalara göre 500 GB versiyonu olan sürümü için 250 dolar fiyatına çekildiği haberi geldi. Peki bu ne anlama geliyor? Şuan PlayStation ile rakip olan Xbox One cihazı, fiyat olarak birbirine yakın bir fiyat aralığında rakip olarak görünüyordu. Yani aynı fiyata iki farklı cihaz seçme şansınız vardı. Burada her halükarda 1.500 TL fiyatı civarında bir ücret ödemeniz gerekiyordu.

Microsoft tarafından yapılan bu indirim ile bu rekabetin kızışmasına ve kullanıcıların daha ucuz olan Xbox One cihazına yönelmesini sağladı. Xbox One inidirmli fiyatı Türkiye üzerinde 1000 TL civarına gerileyeceği düşünülüyor.

Oyun Bilgisayarlarına Gerek Var MI?

Eğer orijinal oyunlara sahip bir birey iseniz veya illegal bir şekilde oyunları konsola yüklerim diyen birisiyseniz; 1.000 TL fiyatına iyi bir oyun konsoluna sahip olabilirsiniz. Doların yüksek kurda işlem görmesi ve bilgisayar parçalarının yüksekliği sebebi ile günümüzde iyi bir oyun bilgisayarı, en aşağı 2000 TL ve üstünde bir fiyatta toplanacağını hatırlatalım. Bu tarz imkanları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler