Watch Dogs 2 İçin Ücretsiz Sürüm Yayınladı

Açık dünya oyunları içerisinde en iddialı oyunun GTA serisi olduğunu biliyoruz. Tabi ki gelişmiş oyun yapısı üst düzey grafikleri gibi birçok eklenti GTA serisinin bu şekilde öne çıkmasını sağladı ancak bu alanda serinin pek fazla rakibinin olmaması da GTA serisini öne çıkaran bir başka nokta oldu. Fakat bu durum artık değişmeye başladı. Öyle ki oyunun son dönemde sürekli yeni rakiplerini görmeye başladık. Serinin bu şekilde yeni rakiplerinden birisi ise Watch Dogs 2 serisi oldu. İlk oyunu ile getirdiği farklı yapı bile beğeni toplayan oyun şimdilerde ise ikinci oyunu ile gündemde. İlk oyuna göre çok daha başarılı bir seri olacağı iddia edilen Watch Dogs 2 oyununun yayınlanmasıyla beraber beğeni topladığını da söylemek gerekiyor.

Watch Dogs 2 Ücretsiz Sürüm Gelecek Mi?

Açık dünya oyun serilerinin en başarılı serilerinden biri olacak olan oyunun fiyatı ise haliyle bir hayli yüksek tutulmuştu. Watch Dogs 2 serisinin satış fiyatının yüksek olması Ubisoft tarafından eleştiri alırken firma tarafından geçtiğimiz günlerde de beklenmedik bir açıklama geldi. Herkesin oyunu denemesi işçin yeni bir çalışma yapan Ubisoft Watch Dogs 2 için ücretsiz sürüm yayınlayacağını duyurdu. Yapılan duyuruda dikkat çeken ise birçok detay var. Şöyle ki bu sürüm öncelikle beta sürüm yani demo oyunu olacak.

Watch Dogs 2

Sadece 3 Saatlik Oynanış

Her ne kadar oyun ücretsiz olacak iddiası ile gelse de Watch Dogs 2 serisi sadece 3 saatlik oynanışla ücretsiz olacak. Yani kullanıcıların 3 saat süre sonra oyunu oynamaya devam etmeleri için yine oyunun ücretini verip satın alması da gerekecek. Watch Dogs 2 için yapılan bu kampanyada ise oyunun demo sürümü olan ücretsiz versiyon için de çoklu oyuncu modundan tutunda hikaye moduna kadar oyunun tüm modlarını da oynayabileceksiniz.

Bir nevi Ubisoft’un tam anlamıyla oyunu süre sınırlamalı olarak denemeye sunacağını belirtiliyor. Bunun dışında oyunun belli başlı sınırlamaları olan süre sınırsız ücretsiz versiyonunun gelip gelmeyeceği iddiaları da konuşulmaya başlandı. Fakat bu konu hakkında da net bilgiler verilmedi.

Popüler Haberler

İlgili Haberler