The Elder Scrolls V: Skyrim İçin Yeni Mod Geldi

Efsane oyun serilerinden biri olan The Elder Scrolls son olarak elde ettiği başarıyla beraber hikayesini devam ettirme kararı almış ve The Elder Scrolls V: Skyrim versiyonunu yayınlamıştı. Son oyun ise bir önceki serilere göre çok daha fazla başarı kazandı. Beklenmeyen bir çıkış yakalayan ve çok kısa sürede satış rekorları kırmayı başaran The Elder Scrolls V: Skyrim oyunu bu kadar tutulunca artık oyuna mod desteği de getirilmişti. Oyuna mod desteğinin getirilmesiyle beraber aslında oyunun süresi de bir hayli uzatılmış oldu. Şuan bile güncelliği devam eden efsane oyun The Elder Scrolls V: Skyrim içinn E3 2016 fuarında da yeni bilgiler verilmişti. Verilen bilgilere göre oyuna dev bir genişletme paket yayınlanacağı açıklanmıştı. Remastered adı verilen genişleme paketine yakın zamanda kavuşması beklenen The Elder Scrolls V: Skyrim hayranları için bir iyi haber daha geldi.

4K Desteği Geldi

Verilen yeni habere göre artık The Elder Scrolls V: Skyrim oyunu da yeni nesil teknolojilere geçmeye başlayacak. Bu noktada ise oyunu yeni nesle taşıyacak olan ilk mod haberi verildi. Haberi verilen moda göre artık The Elder Scrolls V: Skyrim için 4K desteğinin verileceği açıklandı. Oyunun çok daha detaylı bir görümüne kavuşması ve 4K çözünürlüğü desteklemesi için geliştirilen yeni mod Roger Nunez tarafından yayınladı. Youtube üzerinden oyunla ilgili paylaşımlar yapan Roger Nunez tarafından geliştirilen mod ise kısa süre içerisinde büyük oranda beğeni topladı.

Yeni Oyun Düşünülmüyor

The Elder Scrolls V: Skyrim oyununun 4K desteğine kavuşmasıyla beraber artık oyunun bir kere daha gündeme geldiği ve yeni oyunun da gelebileceği düşünülmüştü. Hala ciddi bir oyuncu kitlesi olan oyunun yeni serisi için ise kötü haber geldi. E3 fuarında verilen habere göre sadece genişleme modu şuan için gündemde. Genişleme modunun dışında şuan için yeni bir versiyon ve serinin devamı için yeni bir oyun ise düşünülmüyor.

 

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler