Süper Mario Run Türkiye’de Neden Yok?

Dünyaya hızla kasıp kavuran Süper Mario Run oyununun özel çıkartmaları geride bıraktığımız birkaç gün önce bazı Apple Store mağazalarında yerini almıştı. Nintendo kanalınca yayına çıkan bu çıkartmalar, iMessage için de özel olarak kullanılabilir halde olacak. Birkaç gün önce etkinliğe düzenlenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımı yapan ünlü şirket Apple bu telefonların haricinde Apple watch akıllı saatini ve Süper Mario Run oyununun tanıtımını da gerçekleştirmişti.

Bu ilk kez duyurulan çıkartma isimleri Apple Store’da büyük bir ilgiyle karşılanırken 12 farklı çıkartmayı bulunduran paket, iMessage için ücretsiz olarak kullanılabilecek. Diğer taraftan tüm zamanların en iyi tanınan oyunu olarak bilinen Mario’nun yeni nesil grafiklerle tasarlanmış olması da dikkatleri üzerine çeken diğer bir nokta olarak görülmekte.

Süper Mario Run çıkarmalara animasyon ifadesiyle gösterilemediği için Disney çıkartmalarının yanında çok zayıf kaldı. Bu çıkarmaları merak edenler için Apple Store ikonuna tıklayarak arama kısmına Mario yazmaları yeterli, fakat Apple’ın Türkiye mağazasında bu çıkarmalar şuan bulunmuyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler