Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmayacak Oyunlar – 1

Oyun platformları arasında ne önemli isimlerden olan Steam, sizin de bildiğiniz üzere şuan büyük bir indirim dönemi içinde. Sizde lisanslı oyunları satın almayı ve bu oyunları Multiplayer özellikleriyle oynamayı seviyorsanız, elinizi çabuk tutun. Çünkü bu indirimler %80 ile %90 seviyelerine kadar çıkabiliyor!

Eğer sizde oyun oynamayı seviyor ve bilgisayarınızın güçlü oyunlarını kaldırabileceğini düşünüyorsanız; Steam yaz indirimlerinde alınması gereken oyunlar olarak aşağıdaki listemizden yararlanabilirsiniz.

Counter Strike: Global Offansive

Steam yaz indirimleri arasında en çok beklenen oyunlardan biri olan CS: GO, geçen gün yazdığımız Steam CS:GO Ambargosu yazımızda da tanıtmıştık. Online oyunların atası denebilecek bu oyun şuan satış fiyatı olarak 12 TL üzerinden Steam’de bulunuyor. Arkadaşlarınızla birlikte CS: GO takımı kurmak için halan geç değil!

NBA 2K16

PS4 tarafından yapılan açıklama ile PS Plus üyelerine NBA 2K15 versiyonu ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Eğer sizde PS Plus üyesi iseniz bu fırsatı kaçırmayın. Bir diğer fırsat ise NBA 2K16 sürümü için geçerli. NBA seven birisi iseniz NBA 2K16 indirimli fiyatı olarak 27.80 TL etiketiyle Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Yorum olarak şunu söylemeliyiz ki grafikler oldukça etkileyici…

GTA V

Bir neslin çocukluğunu ifade eden GTA serileri, şüphesiz ki oyun sektörünün en sevilen isimlerinden birisi. Güçlü bir makineye ihtiyaç duysa da düşük ayarlarda belki sizin bilgisayarınızda bu oyunu kaldırabilir. İşte bu efsane %40 seviyesinde bir indirimle şuan Steam üzerinde 107,40 TL üzerinde satılıyor.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid serisinin son oyunu olan “Metal Gear Solid V: The Phantom Pain” oyun dinamikleriyle beraber multiplayer dünyasıyla oldukça başarılı bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor. Eğer kendi üssünüzü kurmak istiyorsanız bu oyunu 38.50 TL fiyatına satın alabilirsiniz.

Rocket League

Ucuz oyunlar arasında yer alan Rocket League, rekabetin üst düzey olduğu multiplayer oyunlar arasında yer alıyor. Arkadaşlarınızla beraber oynayacağınız bu oyun; futbol, basketbol ve benzeri şekilde haritalarla geliyor. Rocket League indirimli fiyatı ise %40 oranıyla 18.60 TL etiketiyle satılıyor.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler