Prey’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bethesda’nın beklenen yeni nesil oyunlarından Prey’in çıkış tarihi resmi olarak netleşti. Çıkış tarihi ile birlikte oyunun güncel satış fiyatı da duyuruldu.

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından dağıtımcılığı üstlenen Prey, 5 Mayıs 2017 tarihinde meraklılarıyla buluşacak. Oyun, PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One kullanıcıları için pazara çıkmaya hazırlanıyor.

Cosmonaut Shotgun paketi, Prey’i ön sipariş ile satın alan oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Bu paket oyun severlere, Morgan Yu’nun aile yadigarı olan Margrave pompalı tüfek ve Talos I‘deki tehditler ile savaşmaya yardımcı aletleri sağlayacak.

Steam üzerinde 89 TL’den satışa sunulan Prey, bugün itibari ile 219 TL üzerinden fiyatlandırılıyor. Sony PlayStation 4 fiyatı 209 TL olan oyunun Microsoft Xbox One fiyatı ise 260.50 TL olarak güncellendi.

İnsanlığı Sonsuza Dek Etkileyecek Bir Deney

Ay yörüngesindeki uzay istasyonu Talos I‘de geçecek olan bu oyun kullanıcılarını 2032 yılına götürüyor. İnsanlığı sonsuza dek etkileyecek bir deneyin önemli bir parçası olacak oyun severler, korkunç bir şekilde ters giden olaylara şahit olacak. Uzay istasyonu uzaylılar tarafından istila edilmiş durumdayken kullanıcılar av durumunda olacak.

Talos I‘in karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya çalışacak olan oyun severler, aynı zamanda zihin kontrol yeteneklerini kullanarak oyun içerisinde hayatta kalmaya çalışacaklar.

Popüler Haberler

İlgili Haberler